Мобільні кондиціонери. Плюси та мінуси

Нарешті прийшло довгоочікуване тепло, якого так не вистачало. Але з настанням теплих днів неочікувано прийшла справжня спека, котра застала нас зненацька.
Порятунком від задухи стає кондиціонер, але що робити якщо в приміщенні він не встановлений. Виходом з ситуації може стати мобільний кондиціонер. При покупці такого пристрою не потрібно хвилюватись про пошук місця та монтаж. Що являє собою портативний кондиціонер?

Портативні підлогові кондиціонери займають небагато місця і відмінно виконують свої функції, але, головне, їх можна легко переміщати по квартирі, що робить управління мікрокліматом в будинку простим і досить зручним.
Що таке кондиціонер-моноблок? Якщо коротко, то це трохи зменшена версія класичної спліт-системи, вміщена в корпус, розмір якого не перевищує габаритів невеликої валізи. Відповідно, така конструкція передбачає деякі обмеження по потужності і функціоналу, тому варто визнати, що подібне технічне рішення має як переваги, так і недоліки.

Плюси мобільних кондиціонерів:

 • не потрібен спеціальний монтаж;
 • компактність і приємний зовнішній вигляд приладу;
 • простота управління - як пультом д / у, так і через панель на корпусі;
 • портативність, тобто такий кондиціонер легко може поїхати з вами, наприклад, на дачу;
 • можливість чистити фільтри і обслуговувати прилад самостійно.

Мінуси мобільних кондиціонерів:

 • не призначені для великих приміщень
 • шум (компресор, який в спліт-системи встановлюється з боку вулиці, в такому варіанті розміщується всередині приладу
 • для повноцінної роботи модель повинна передбачати трубку для відводу повітря
 • повітропровід обов'язково повинен бути виведений на вулицю (монтаж трубки у вікно або в стіну)
 • конденсат - власнику потрібно контролювати кількість конденсату, що скупчився в спеціальному піддоні (при інтенсивній роботі приладу за кілька годин може збиратися повний піддон конденсату), а кондиціонер буде автоматично відключатися при заповненні ємності

Функції кондиціонерів-моноблоків:

 • Функціонал моноблоків трохи менше, ніж у спліт систем, але вони все ж можуть не тільки виконувати основні завдання кондиціонера, але і припускають деякі приємні додаткові можливості:
 • охолодження
 • очищення повітря
 • нічний режим
 • режим «авто»
 • режим "турбо"
 • обігрів
 • осушення повітря
 • антиалергенні фільтри

Який фірми кондиціонер краще вибрати?
Зручність експлуатації, надійність, термін служби і функціонал кондиціонерів залежить не тільки від моделі кліматичної техніки. Наявність і ефективність роботи цих функцій майже завжди обумовлені, в першу чергу, саме фірмою-виробником.

Якщо перед вами стоїть завдання купити найдешевший кондиціонер для будинку, то вибір здійснюється, виходячи з можливостей бюджету, але якщо ви орієнтуєтеся не тільки на ціновий діапазон, а й на ім'я бренду, вам буде корисна наша невелика шпаргалка - список відмінно зарекомендували себе компаній- виробників кондиціонерів.

Кондиціонери Toshiba (Японія) - одна з найстаріших компаній-виробників побутової техніки. Кондиціонери цього бренду завжди надійні, зручні і передбачають багато цікавих опцій, які роблять використання техніки більш комфортним і багатофункціональним. Виробничі потужності знаходяться в Японії, Китаї. Вартість середня.

Кондиціонери Samsung (Південна Корея) - гарна якість, багато режимів і відмінний функціонал. Компанія Самсунг пропонує гідні моделі для дому та офісу за цілком прийнятною ціною. Виробничі потужності знаходяться в Китаї, Південній Кореї, Малайзії. Вартість середня, вища за середню.

Кондиціонери Mitsubishi (Японія) - ще один гігант на ринку кліматичної техніки. Найвища якість, інноваційні технології та широкий функціонал кондиціонерів цього бренду роблять їх техніку популярною і затребуваною у всьому світі. Особливо гарні інверторні моделі Міцубісі. Виробничі потужності знаходяться в Японії, Великобританії, Таїланді. Вартість середня, вища за середню.

Кондиціонери Daikin (Японія) - відмінно зарекомендував себе виробник кондиціонерів. Моделі цієї фірми відрізняються чудовим функціоналом, вони надійні і екологічні. Виробничі потужності знаходяться в Японії, Таїланді, Бельгії. Вартість вище середньої.

Кондиціонери Ballu (Китай) - китайський бренд, що спеціалізується на виробництві кондиціонерів, який став гідним конкурентам визнаної японській техніці. Девайси обладнані хорошими фільтрами для очищення повітря, УФ-лампами і іншої цікавої начинкою. Виробничі потужності знаходяться в Китаї. Вартість середня.

Кондиціонери LG (Південна Корея) - кліматична техніка цього бренду відрізняється високою продуктивністю і низьким рівнем шуму при роботі, відмінне співвідношення ціна-якість. Вартість середня, вища за середню.

Кондиціонери Panasonic (Японія) - ще один легендарний японський бренд, що пропонує чудові моделі спліт-систем у всіх цінових категоріях. Кондиціонери Панасонік енергоефективні, зручні і надійні, вони обладнані інноваційними системами очищення і іонізації повітря, потужними фільтраційними системами. Вартість низька, середня, вища за середню.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение