Незвичайні гаджети для офісу

Незвичайні гаджети для офісу

Що може полегшити або навіть зробити більш цікавою роботу в офісі?

Мобільний сканер 

Дозволяє сканувати документи, фотографії та картинки в режимі реального часу з’єднуючись з пристроєм через Wi-Fi. Наприклад, сканер Mustek iScan Air (S400W) тримає заряд для сканування 400 листів А4. Дані зберігаються у форматі JPEG, PDF.

Structuresensor - невеликий девайс дозволяє робити якісні скани за допомогою iPad. Це не звичайний портативний сканер - пристрій синхронізується з мобільним додатком і дозволяє сканувати не тільки документи, але і 3D-об'єкти.

Портативный принтер з сонячною батареєю.

Пристрій майбутнього. Справді "еко" пристрій, він не потребує витрат на чорнила, адже друкує завдяки енергії сонця і фактично випалює символи на папері.
Мінуси такого пристрою: він працює тільки за допомогою енергії сонця.

Конфернец хаб

Корисність цього приладу важко переоцінити, особливо зараз, коли конференц зв’язки через Зум чи скайп стали новою реальністью та майже чи не єдиним способом зв’язку з колегами по роботі.

Конференц хаб ThinkSmart View на базі процесора Qualcomm® APQ8053 (SoC) відкриває новий спосіб спілкування в бізнес осередку. Багатозадачність в наш час не просто слово, це стратегія для результативної роботи. Одним дотиком по сенсору ви можете розпочати конференц-зв’язок чи бізнес-зустріч з будь-ким на будь-якому кінці світу (звичайно, для цього потрібен інтернет). Блютуз гарнітура допоможете зменшити рівень шуму та забезпечити конфіденційність. В цьому також допоможе спеціальна шторка для камери для додатково захисту. Дизайн пристрою впишеться як в офіс так і в домашній інтер’єр.

Комп’ютер-флешка IdeaCentre Stick 300

Підʼєднавши IdeaCentre Stick 300, перший мікро-ПК компанії Lenovo, до будь-якого дисплею, користувач може перетворити його в комп'ютер, який підійде для мультимедійних завдань, інтернет-серфінгу, відеодзвінків і створення цифрового контенту.

Iдеально підходить для використання як вдома, так і в подорожах. Модель має невеликі розміри та легко поміщається в кишеню.

Без проблем впорається з такими завданнями, як перегляд веб-сторінок і робота в інтернеті, а також може виступати в ролі мультимедійного центру розваг.

Розумна ручка

Незамінний гаджет для творчих та постійно зайнятий. Розумна ручка ніби чарівна паличка транслює ваші думки на екран комп’ютера чи смартфона. Тепер ваші замітки не загубляться навіть якщо ви не в мережи вай фай, адже зазвичай такі гаджети мають “хорошу пам’ять” наприклад на 10 000 сторінок.

Писати такою ручкою ви можете на будь-якому папері форматом не більше А4, також деякі моделі дозволяють записувати аудіо повідомлення, переводячи одночасно їх в цифровий формат. Заряд тримає приблизно 8 годин.

Наприклад Evernote, Equil Smartpen 2

Розумна розетка

Завдяки такому пристрою, як розумна розетка ви можете контролювати роботу приладів на відстані, налаштовувати розклад роботи, економити електроенергію та захистити себе від замикань та спалахів. Розумна розетка монтується в звичайну та контролюється за допомогою смартфона.

Наприклад REDMOND SkyPlug 100S

Підігрівач кави або чаю

Ваш чай або кава постійно холодні скільки б разів ви не підігрівали іх у мікрохвильовці? Пропонуємо вам пристрій для підігрівання та підтримання температури вашого напою. Все просто, ви підключаєте розігрівач через ЮСБ та насолоджуєтесь напоєм приємної для вас температури. Чудова ідея для подарунку

Пилосос для клавіатури

Полюбляєте попоїсти за комп’ютером? Ви мабуть і не уявляєте скільки крихт ховається поміж клавіш вашої клавіатури. Звісно, це негативно впливає на її роботу та і взагалі виглядає негігієнічно. Для підтримання чистоти навіть у найважкодоступніших місцях ви можете скористатись пилососом для колавіатури. Його потужності вистачить щоб витягти крихту з вашої клавіатури часів неоліту.

Коректор постави

Болы в спині, попереку та шиї зазвичай не розпочинаються просто так. Їх попереджує неправильне тримання спини під час ходіння та особливо сидіння. Зазвичай ми втрачаємо мінімум 6 годин за роботою на комп'ютері сидячи. Неякісне офісне крісло здатне додати вам безліч проблем з поставою. Наразі існує безліч способів коректувати поставу. Якщо ви поки не маєте дуже серьезных проблем на допомогу прийде майстер постави. Він кріпиться на спину під одяг и пропускає через вашу шкіру вібруючий сигнал як тільки ви приймете неправильне положення спини.

USB зволожувач повітря

У зимовий період коли приміщення постійно опалюється різними способами та повітря стає сухим на допомогу приходять зволожувачі та очищувачі повітря. Зазвичай, це достатньо габаритні прилади, але існують їх молодші побратими - юсб зволожувачі. Вони достатньо мобільні та їх головна перевага - персональність. Ви можете поставити їх максимально близько до себе та насолоджуватись своїм особистим зволоженим повітрям.

Розумний патрон

Нове рішення в смарт світі. Розумний патрон який сумісий з будь-якими лампами, а не тільки смарт.
Вмикається та вимикається тільки по вашій команді “«Go, VOCCA, Light».
Якщо ви дитина, людина з тимчасовими або постійними обмеженнями в русі, тимчасово або постійно непрацездатні - це новітнє рішення допоможе вам полегшити життя всього однією командою.

Сенсорний сміттєвий бак

Звісно, сенсорний сміттєвий бак можна назвати “розумним” хоча насправді це просто сенсорний сміттєвий бак. Легким дотиком чи проводженням руки в зоні дії датчика ви можете легко відкрити сміттєвий бак. Така функція допомагає зменшити контакт с брудом та зменшити розповсюдження неприємних запахів.

Бігова доріжка-стіл

Займайтесь спортом працюючи чи працюйте займаючись спортом. Бігова доріжка вмонтована в робочій стіл допоможе вам зняти навантаження зі спини та шиї. ви можете займатись легким  бігом чи ходьбою поки виконуєте робоче завдання. 

Портативний контейнер-мікрохвильова піч

Корисна дрібничка, що допоможе швидко підігріти вашу їжу якщо поблизу немає мікрохвильовки. Таким чином, теплий перекус вам завжди забезпечений.

Портативний дезинфікатор

Портативний пристрій, що дезінфікує ваші особисті речі такі як телефон, картки, ключі, ювелірні прилади та всі непористі предмети за допомогою ультрафіолету. 

iPad Foosball

Так, так, саме айпад. Якщо ваш офіс достатньо маленький для настільного футболу або ви не хочете витрачати багато коштів на нього, то для розваг можна використовувати айпад та спеціальну установку для футболу.

 

А щоб ви обрали длоя свого офісу?

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение