Офісні перегородки.

Офісні перегородки дають можливість врахувати всі нюанси приміщень: недолік простору, ергономічність, нюанси щодо світла і тіні. Вони дозволяють ховати всі комунікації та інші деталі.

Всі види алюмінієвих перегородок однаково ефективно зонують офісні приміщення, створюють комфорт та індивідуалізують простір, максимально ергономічно вписуються в інтер'єр і оформлення, економлять простір офісів, характеризуються хорошими звукопоглинальними властивостями.

Стаціонарні перегородки
Надають широкі можливості щодо зонування і облаштування офісного простору, створюють живу геометрію і легко декоруються і обробляються. Можуть складатися з прозорих, глухих і комбінованих елементів. Виготовляються з алюмінієвого профілю із заповненням з різних матеріалів.

Photo Google

Мобільні перегородки
Легко монтуються, трансформуються, швидко збираються і розбираються. Включають в себе мобільні або модульні перегородки та настільні перегородки (екрани). Допомагають втілювати ідею опенспейс в офісі, створювати індивідуальний комфорт для кожного. Можуть оснащуватися спеціальними коробами для комунікацій і проводів. Можуть мати глухі або комбіновані секції.

Photo Google

Розсувні перегородки
Дозволяють створювати трансформовані стіни і багатофункціональні приміщення, економлять простір. Прості в експлуатації, характеризуються високою якістю, просто декоруються і обробляються. Представлені мобільними стінами (підвісні перегородки), складними перегородками (гармошка), скляними складаними перегородками і розсувними/слайдинговими перегородками.

Photo Google

Суцільноскляні перегородки
Ефективно і ефектно зонируют простір офісів і торгових центрів, розширюють межі приміщень, візуально збільшують територію. Характеризуються світлопропускаючих властивостями, дозволяють створювати сучасні і витончені офісні та торгові приміщення. Мають безрамні конструкції, кріпляться за допомогою затискного профілю, точкових кріплень або конекторів.

Photo Google

Компанія Прайм Тайм Сервіс пропонує свої послуги по виготовленню офісних перегородок під індивідуальне замовлення.

Телефонуйте 0674641489 та замовляйте виїзд майстра для замірів.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение