Підготовка басейну до початку сезону

Хоч в цьому році червень і не поспішає дарувати нам тепло та сонячну погоду, все ж ми плануємо приймати сонячні ванни лежачи на м'якому рушнику біля басейну.
Для того, щоб відпочинок не був зіпсований, власники басейнів мають вчасно обслуговувати їх та вводити в експлуатацію повністю готовими приймати гостей.

Зображення з Google Images

Якщо за басейном ведеться належний догляд (забезпечується оптимальний режим фільтрації, своєчасно проводяться чистка, додавання хімікатів і зворотна промивка фільтра), міняти воду щороку необов'язково.
Якщо басейн після зимівлі сильно забруднений, то його необхідно спорожнити і піддати грунтовній очистці.
Виробляючи процедуру очищення басейну, необхідно одягати захисний одяг, гумові рукавички, гумовий фартух і захисні окуляри!
Чистка скиммера і захисного покриття басейну. Перед випорожненням і чищенням басейну слід провести чистку скиммера і захисного покриття басейну, так як вони можуть бути вогнищами поширення мікробів. Скіммер можна піддати механічному очищенню, вологе захисне покриття обробляють «універсальним засобом очищення FL» від жирових відкладень і кислотним препаратом «рН мінус» (див. Розділ 2) для видалення вапняного нальоту. Зазначені препарати ніколи не можна застосовувати одночасно!

Спорожнення басейну. За допомогою щітки і ручного донного очисника видалити забруднення зі стін і випав осад з дна. Спорожнити басейн.

Зображення з Google Images

Ретельне очищення басейну. Нанести кислотний препарат для знищення вапняного нальоту або лужний засіб для видалення темних плям органічного походження, залишити засіб діяти, потім змити. Не наносити кислотні та лужні препарати одночасно! Кислотний препарат можна застосовувати тільки після повного видалення з поверхні лужного, і навпаки! Не використовувати для очищення басейну засоби побутової хімії, що містять аміак або фосфати!

Обробка чаші басейну проти водоростей. Обробити стінки і дно басейну 1% розчином альгіцид і дати висохнути, перш ніж басейн буде заповнений водою. Так можна запобігти утворенню колоній водоростей або дезактивувати їх спори.

Перевірка стану обладнання для циркуляції води. Перевірити стан фільтрувальної установки, кількість і якість матеріалу, що фільтрує (піску) після зимового зберігання і засипати пісок в фільтр. При необхідності пісок замінити. (При належному догляді за водою басейну і системою фільтрації пісок слід міняти через 2-3 роки при безперервної експлуатації басейну, а при сезонної експлуатації - через 3-5 років).

Зображення з Google Images

Перевірка наявності та стану хімікатів. Перевірити наявність і термін придатності хімікатів і докупити відсутні, перш за все, засіб для коригування рН, якого в перший час буде потрібно більше, ніж зазвичай. В наявності має бути і необхідне для ударного хлорування кількість швидкорозчинного препарату «Хлоріклар».

Перевірка наявності та стану препаратів для аналізу води. Перевірити наявність і термін придатності індикаторних таблеток і / або тест-смужок. При зміні їх кольору слід придбати нові препарати.

Наповнення басейну водою. Вода, якою заповнюється і доливається приватний плавальний басейн, повинна відповідати гігієнічним вимогам, що пред'являються до питної води. Вода, що надходить в басейн з міської водопровідної мережі, найчастіше прозора, безбарвна, приємна на смак і не містить шкідливих хімічних сполук і мікроорганізмів. При заповненні басейну з автономного підземного або поверхневого джерела слід провести аналіз води, щоб перевірити, чи підходить вона для басейну. Так, наприклад, при підвищеному вмісті у вихідній воді солей жорсткості, заліза або марганцю рекомендується попередня водопідготовка.

Первісна обробка води хімікатами. При дозуванні необхідно слідувати інструкціям по застосуванню відповідних препаратів для випадку заповнення басейну. Після того, як басейн буде наповнений водою, довести значення рН до 7,2 - 7,4 за допомогою препаратів рН або рН-мінус провести ударне хлорування швидкорозчинним препаратом «Хлоріфікс» незалежно від того, чим після цього буде знезаражуватися вода басейну - хлором або безхлорних препаратом активного кисню. При необхідності (якщо вода каламутна) провести коагуляцію препаратом «Акватікс коагулянт». Потім на 2-3 дні включити фільтрувальну установку в режим безперервної фільтрації. Тепер басейном можна користуватися і переходити на звичайний режим за його догляду. Не забувайте перших порах щодня контролювати значення рН і рівень залишкового вільного хлору.

Слідуючи цим пунктам можна зрозуміти, що робота над підготовкою басейна до сезону трудомістка та потребує уваги спеціалістів.
Утримання та експлуатація басейнів є непростою роботою, що вимагає терпіння і певних навичок. Однак, якщо Ви вчасно будете виконувати наведені вище заходи по догляду за чашею і водою, то Ваш басейн завжди буде радувати кришталевою чистотою.
“Прайм Тайм Сервіс” знайде для вас найкращих спеціалістів з підготовки басейну до сезону та проконтролює їх роботу.

Зображення з Google Images

Залишайте заявку на номер +380674641489 і ми оперативно виконаємо всі необхідні роботи.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение